Новини

Huawei P40 – смартфони, який отримає одразу дві ОС, позує на фото

Обговорення
Huawei P40
Huawei P40

Уже через кілька місяців на ринку з’явиться флагманський камерофон Huawei P40, який, швидше за все, очолить рейтинг DxOMark, як це робили його попередники.


Презентація новинки може відбутися вже через місяць на виставці Consumer Electronics Show 2020 або ж в лютому на Mobile World Congress 2020. А поки що у нас є перший рендер, на якому, імовірно, показаний Huawei P40.

Це зображення демонструє смартфон в профіль і не дозволяє зрозуміти, якою саме буде камера пристрою, однак деякі спостереження все ж зробити можна.

Huawei P40

По-перше, екран буде зігнутим з боків, хоча екраном-водоспадом тут вже не пахне. По-друге, задня панель буде мати аналогічний вигин. По-третє, смартфон отримає звичні фізичні кнопки включення і регулювання гучності на правій панелі.

Що стосується основної камери, то з цього ракурсу незрозуміло, чи будуть модулі розташовані в одну лінію або ж для неї буде передбачений квадратний / прямокутний блок.

Що стосується технічних характеристик, очікується, що Huawei P40 отримає однокристальну систему Huawei Kirin 990. Смартфону приписують екран AMOLED діагоналлю 6,57 дюйма роздільною 2K з підтримкою розширеного динамічного діапазону.

Також попередні чутки говорять про те, що новинка отримає одразу дві операційні системи – Android 10 та HarmonyOS.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустив унікальну послугу, яка допомагає економити

В минуле

Vodafone запустил новую услугу, которую все обязаны подключить

В майбутнє

Також буде цікаво