Новини

Xiaomi Mi 10T порівняли з Mi 9T: результат вражає

Після анонса однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 765G представники Redmi пояснили, чому вибрали саме її для свого нового флагмана Redmi K30 (на європейському ринку Xiaomi Mi 10T, як було з Redmi K20 та Mi 9T). У числі перерахованих пунктів виявився і новий графічний процесор з «флагманської архітектурою». На графіках нижче представлено порівняння продуктивності Redmi K30 на Snapdragon 765G і Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T в Україні) на Snapdragon 730, з якого легко зрозуміти, яку надбавку дає та сама «флагманська архітектура».


Xiaomi Mi 10T vs Xiaomi Mi 9T Xiaomi Mi 10T vs Xiaomi Mi 9T

А надбавка виходить вражаючою – від 30% до 60%, залежно від бенчмарка. Додамо до цього підвищення продуктивності процесора, зниження енергоспоживання і вбудований модем 5G … І створюється відчуття, що Snapdragon 765G є чи не найоптимальнішою платформою для моделей середнього рівня.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

3 Comments

  1. И что??? Да нам как потребителям хватит и 20 процентов от той мощности! 835 дракона хватает за глаза! Нам что спутники в космос запускать??? Маркетинг чистой воды. Ребята, не ведитесь, и забейте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button