Новини

Xiaomi Mi 10T порівняли з Mi 9T: результат вражає

Xiaomi Mi 10T

Після анонса однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 765G представники Redmi пояснили, чому вибрали саме її для свого нового флагмана Redmi K30 (на європейському ринку Xiaomi Mi 10T, як було з Redmi K20 та Mi 9T). У числі перерахованих пунктів виявився і новий графічний процесор з «флагманської архітектурою». На графіках нижче представлено порівняння продуктивності Redmi K30 на Snapdragon 765G і Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T в Україні) на Snapdragon 730, з якого легко зрозуміти, яку надбавку дає та сама «флагманська архітектура».


Xiaomi Mi 10T vs Xiaomi Mi 9T Xiaomi Mi 10T vs Xiaomi Mi 9T

А надбавка виходить вражаючою – від 30% до 60%, залежно від бенчмарка. Додамо до цього підвищення продуктивності процесора, зниження енергоспоживання і вбудований модем 5G … І створюється відчуття, що Snapdragon 765G є чи не найоптимальнішою платформою для моделей середнього рівня.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Apple поховала iPhone SE 2: нас чекає дорожчий iPhone 9

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 поможет выспаться и не нервничать

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle