Новини

Популярний смартфон Huawei виявився непридатним для українських реалій

В середині листопада HUAWEI випустила складаний Mate X – незважаючи на високу ціну, смартфони розібрали відразу після початку продажів. Як з’ясувалося, поліпшена в ході доробок конструкція  все ж не змогла повністю убезпечити його від впливу зовнішнього середовища. Пристрій погано справляється з низькими температурами.


Власники Mate X виявили, що серед вказівок по експлуатації смартфона є одне незвичайне обмеження. HUAWEI попередила користувачів, що пристрій не варто складати при температурах нижче -5 ° C. Тобто в Україні цей смартфон неможливо використовувати на вулиці практично всю зиму. Експерти припустили, що це пов’язано зі структурою гнучкого дисплея, який може дуже сильно стиснутися під впливом холоду в розігнутому стані.

Спочатку Mate X планували випустити в середині 2019 року. У жовтні HUAWEI оголосила, що вихід пристрою затримався через роботу над додатковим захистом екрану від фізичного впливу при складанні. Незважаючи на це, користувачам явно не варто нехтувати обмеженнями, встановленими виробником, – заміна дисплея обійдеться в $ 1006.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button