Новини

Популярний смартфон Huawei виявився непридатним для українських реалій

Обговорення
Huawei Mate X

В середині листопада HUAWEI випустила складаний Mate X – незважаючи на високу ціну, смартфони розібрали відразу після початку продажів. Як з’ясувалося, поліпшена в ході доробок конструкція  все ж не змогла повністю убезпечити його від впливу зовнішнього середовища. Пристрій погано справляється з низькими температурами.


Власники Mate X виявили, що серед вказівок по експлуатації смартфона є одне незвичайне обмеження. HUAWEI попередила користувачів, що пристрій не варто складати при температурах нижче -5 ° C. Тобто в Україні цей смартфон неможливо використовувати на вулиці практично всю зиму. Експерти припустили, що це пов’язано зі структурою гнучкого дисплея, який може дуже сильно стиснутися під впливом холоду в розігнутому стані.

Спочатку Mate X планували випустити в середині 2019 року. У жовтні HUAWEI оголосила, що вихід пристрою затримався через роботу над додатковим захистом екрану від фізичного впливу при складанні. Незважаючи на це, користувачам явно не варто нехтувати обмеженнями, встановленими виробником, – заміна дисплея обійдеться в $ 1006.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S11 більше не топовий смартфон компанії

В минуле

Google Stadia: експерти винесли вердикт “вбивці” ігрових консолей

В майбутнє

Також буде цікаво