Новини

Huawei Nova 6: доступний флагман з підтримкою 5G

Обговорення
Huawei Nova 5

У Мережі з’явилися перші фотографії смартфона Huawei Nova 6 5G, які є кадрами з офіційного рекламного ролика доступного смартфона Huawei з підтримкою мереж п’ятого покоління.


Ролик з’явився в китайській соціальній мережі Weibo, в цьому відео дівчата використовують Huawei Nova 6 5G, щоб зробити селфі за допомогою здвоєною фронтальної камери, яка врізана в активну область дисплея.

Huawei Nova 6 5G

Крім того, в ролику можна помітити, що основна камера буде включати чотири датчика зображення, які розташовані вертикально в лівій верхній частині задньої панелі.

За попередньою інформацією, Huawei Nova 6 5G буде оснащений однокристальною системою Kirin 990 компанії Huawei. Що стосується технології 5G, то мова йде про підтримку режимів SA і NSA, що робить з’єднання більш швидким і надійним.

Huawei Nova 6 5G

Очікується, що смартфон Huawei Nova 6 5G буде представлений 5 грудня. І, судячи з фото задньої панелі, Huawei Nova 6 5G буде копією  Honor V30  для інших ринків, як очікувалося.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S10 Lite: бюджетний флагман виявився копією іншого смартфону

В минуле

Samsung Galaxy A81: дешевший аналог Note10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.