Новини

Xiaomi підняла вартість своїх смартфонів непомітно для покупців

Обговорення
Redmi Note 9

Генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) тільки навесні минулого року заявив, що компанія постарається ніколи не перевищувати чисту маржу в 5% на всіх своїх продуктах , включаючи смартфони.


Коментуючи вчорашні результати роботи компанії в третьому кварталі, Лей Цзюнь заявив, що смартфони компанії продовжують залишатися дуже затребуваними. І, здається, він забув те, що говорив всього півтора роки тому. Так як, за його словами, причина популярності смартфонів Xiaomi криється в тому, що валовий прибуток компанії від їх продажу складає 8-9%.

Xiaomi

У минулому році Лей Цзюнь додав, що якщо з якоїсь причини маржа виявиться вище 5%, то компанія «знайде способи компенсувати це споживачам». Дуже сподіваємося, що китайські журналісти також пам’ятають минулорічні заяви і зададуть лідеру Xiaomi відповідне питання.

Він додав, що в епоху 5G смартфони будуть дорожчати, але в порівнянні з конкурентами Xiaomi продовжить пропонувати одні з кращих смартфонів в співвідношенню ціни і характеристик.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 12 Pro порівняли з iPhone 11 Pro: як змінилась новинка

В минуле

З’явився простий спосіб читати чужу переписку на Android смартфонах

В майбутнє

Також буде цікаво