Новини

Смартфони Xiaomi купують все рідше: керівництво компанії пояснило чому

Вчора компанія Xiaomi опублікувала звіт про результати своєї діяльності в третьому кварталі 2019 року, в якому дохід склав 7,634 млрд доларів. Він виріс на 3,3% в порівнянні з попереднім кварталом.


Чистий прибуток Xiaomi за квартал збільшилася на 28,8% і склав 358,43 млн доларів. За кадром залишився дуже важливий момент: незважаючи на те, що Xiaomi продала за квартал 32,1 млн смартфонів і зайняла четверте місце на світовому ринку з часткою 9,2%, в минулому році за той же період компанія продала 33,3 млн смартфонів.

Фінансовий директор Xiaomi Чжоу Гуанпін (Zhou Guangping) прокоментував цей факт наступним чином:

Зараз ми переходимо з епохи 4G в 5G. Оскільки ринок смартфонів знаходиться під тиском, ми вирішили постійно демонструвати зростання і підвищувати нашу прибутковість і наявні резерви. Також ми хочемо реалізувати всі складські запаси. Зараз ми знаходимося в дуже здоровому періоді. Ми впевнені у своїх силах з настанням епохи 5G і пропонуємо передові технології для широкої аудиторії. Скоро наша ефективна бізнес-модель принесе свої результати.

Чжоу Гуанпін

Не варто забувати і про конкурентів Xiaomi, включаючи Realme, яка в третьому кварталі стрімко наростила поставки смартфонів. Цікаво буде подивитися, чи збережеться тенденція.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button