Новини

Смартфони Huawei почали оновлюватись до Android 10 на EMUI 10

Одночасно з оновленим смартфоном P30 Pro компанія Huawei представила оболонку EMUI 10 на основі Android 10.


Huawei підтвердила, що користувачі серії P30 першими отримають можливість перейти на нову оболонку EMUI 10. Оновлений P30 Pro відразу буде працювати під управлінням нової оболонки EMUI 10. А його міжнародний випуск запланований 20 вересня. Це дозволяє зробити висновок, що оновлення EMUI 10 для смартфонів серії P30 також стане доступним приблизно в цю ж дату. 

EMUI 10

Бета-версія EMUI 10 очікується вже в найближчі дні. Компанія вже почала запрошувати користувачів зареєструватися в програмі тестування. 

Оболонка пропонує велику сітку шрифтів, яка створює більш чіткий зоровий фокус, щоб усунути складнощі у використанні смартфона і підвищити точність відображення. Оформлення налаштувань, календаря, контактів та інших елементів інтерфейсу змінилося для більш комфортного візуального сприйняття. Затемнений режим з м’яким світлом захищає очі від відблисків.

EMUI 10

EMUI 10 також пропонує модернізовану систему спільної роботи між ПК і мобільними телефонами на декількох екранах, завдяки якій можна використовувати великий екран ноутбука і периферійні пристрої, такі як миша або клавіатура.

Back to top button