Новини

Популярний в Україні Huawei P30 Pro отримав нову версію

Як і очікувалося, компанія Huawei представила в Берліні виставці IFA 2019 злегка оновлений смартфон Huawei P30 Pro

Оновлений Huawei P30 Pro виконаний в двох нових кольорах корпусу – Mystic Blue (Містичний синій) і Misty Lavender (Лавандовий). У новому дизайні помітний плавний перехід між глянцевою і матовою поверхнею. Верхня частина корпусу має глянцеве покриття, а нижня частина – матове, що запобігає появі відбитків пальців. 

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Крім того, смартфон отримав оновлені функції зйомки і редагування фото. У нічний режим була додана нова функція для фронтальної камери, в якій використовується спеціальний алгоритм створення портретних зображень, що дозволяє робити риси обличчя більш чіткими на нічних фотографіях. У той же час виходять блідими джерела світла на задньому плані і поліпшується деталізація затемнених областей. Пристрій дозволяє робити знімки в умовах низької освітленості завдяки підтримці стандарту ISO 409 600.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Новий режим редагування Huawei Vlog AI дозволяє створювати музичні кліпи, використовуючи фотографії і відео з галереї. Користувач може налаштувати готове відео, додавши свою улюблену музику, фільтри, ефекти або приєднати інші відео.

Оновлений портретний режим забезпечує професійний ефект «боке». ToF-камера в поєднанні з алгоритмом штучного інтелекту, дозволяють точно визначати глибину різкості і отримати знімки з розмитим фоном і високою деталізацією особи і фігури моделі.

Глобальний запуск нового Huawei P30 Pro призначений на 20 вересня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button