Новини

Huawei P30 купують частіше інших смартфонів бренду

Обговорення
Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Сьогодні на презентації на виставці IFA 2019 Берліні компанія Huawei похвалилася своїми досягненнями з продажу флагманських смартфонів серії Huawei P30.


За словами виробника, серія Huawei P30 стала його найпопулярнішою в історії. За півроку продажів смартфони Huawei P30 і P30 Pro перевищили 16,5 мільйона. 

Глава Huawei Consumer Business Group Річард Ю (Richard Yu) зазначив:

Серія Huawei P30 як і раніше користується популярністю серед споживачів. За останні шість місяців обсягом продажів перевищив 16,5 мільйона одиниць. Цей показник на 53% вище, ніж у серії P20. Оновлений P30 Pro надасть нові можливості для роботи з фото і стане більш комфортним у використанні завдяки дизайну з подвійною текстурою.

20 вересня компанія збирається випустити оновлений P30 Pro в двох нових кольорах і додатковими функціями зйомки і редагування фото. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei Kirin 990 вміє вирізати людей на відео

В минуле

Популярний в Україні Huawei P30 Pro отримав нову версію

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.