Samsung Galaxy Fold
Обговорення

Вчора компанія Samsung Electronics оголосила про початок продажів свого першого складного смартфона Galaxy Fold з гнучким екраном. Сьогодні він став доступний для покупки в першій країні – Південної Кореї. 


За повідомленням корейського видання Korea Herald, перша партія смартфона була розпродана за кілька годин. Всі три основних корейських оператора вже не мають Galaxy Fold на складах. 

Офіційної статистики по продажах поки не повідомлялося. Однак за попередніми даними, перша партія мала тираж близько тисячі штук. Тисяча штук звучить, звичайно, не дуже вражаюче. Однак не варто забувати, що смартфон коштує близько 2 тисяч доларів. 

У найближчі дні і тижні Galaxy Fold також з’явиться у Франції, Німеччині, Сінгапурі, Великобританії, США та інших країнах. У ряді країн буде доступна версія з підтримкою стільникових мереж п’ятого покоління, а в міжнародному масштабі пропонується версія LTE. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Популярний в Україні Huawei P30 Pro отримав нову версію

В минуле

Смартфони Huawei почали оновлюватись до Android 10 на EMUI 10

В майбутнє

Також буде цікаво