Новини

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 на голову вище конкурентів

Кожен виробник мобільних пристроїв прагне до того, щоб зробити свою фірмову електроінку якомога більш затребуваною у всіх відношеннях, але добитися цього найчастіше вкрай складно, адже крім цього на продажах такої потрібно ще й заробляти гроші. Саме тому у невеликих компаній практично немає шансів на те, щоб випустити дійсно якісний апарат, в тому числі по частині програмного забезпечення. На радість мільйонів людей, Xiaomi є однією з найбільших IT-корпорацій в світі, нехай і китайського походження. У неї є величезні ресурси, як по частині грошей, так і з точки зору людської сили, і витратити такі вже в першій половині 2020 року вона хоче на ряд нових телефонів, в тому числі на такі моделі, як Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 .

Сьогодні, 21 жовтня 2019 року, в мережі з’явилися подробиці про те, чим вони зможуть порадувати всіх покупців, які захочуть собі їх придбати. Йдеться про два телефони бюджетного рівня, вартість яких не перевищить $ 200, завдяки чому всі покупці зможуть їх собі придбати без будь-яких складнощів, адже 5000 гривень за телефон – це вкрай мало за сучасними мірками. Втім, не варто думати, що нові мобільні пристрої через це виявляться якимись урізаними, тому що нічого такого гарантовано не буде. Навпаки, вони виявляться кращими в рамках свого модельного ряду, а можливо і серед всіх конкурентів, і у цього є відразу кілька причин.

Redmi Note 9
Redmi Note 9

При створенні подібних моделей компанія-виробник змушена відштовхуватися від їх обмеженої собівартості, тому встановити в них передове новітнє технічне оснащення не представляється можливим, і це цілком собі реальний факт. Втім, навіть не дивлячись на обмежений бюджет, смартфони Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 отримають новітній IPS-екран з вбудованим в нього сканером відбитків пальців. Мобільні пристрої з початкової цінової категорії з такою особливістю почнуть випускатися вже в найближчі кілька місяців, тому далеко не факт, що новинки саме від цього бренду стануть першими, які отримають таку «фішку», за рахунок якої вони будуть більше схожі на флагмани, ніж на недорогі телефони.

Redmi Note 9
Redmi Note 9

Втім, буде в нових смартфонах Xiaomi і те, що ставить їх на голову вище конкурентів. Нові мобільні пристрої отримають чіп NFC, причому такий, який буде працювати по всьому світу. За рахунок цього всі власники Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 зможуть оплачувати покупки в магазинах через платіжну систему Google Pay, Mi Pay або будь-яку іншу, здійснювати оплату проїзду в громадському транспорті, швидко підключатися до різних музичних пристроїв, а також здійснювати масу інших дій без будь-яких складнощів. Про таке зараз власники бюджетних телефонів від даного виробника можуть лише мріяти, але незабаром мрії стануть реальністю.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button