Xiaomi Mi 9 SE
Обговорення

Компанія Xiaomi в черговий раз знизила ціни на смартфон Xiaomi Mi 9 SE. Представлений в лютому «здешевлений» флагман подолав психологічний бар’єр за ціною – тепер його можна купити в Китаї дешевше 200 доларів. 


В офіційному онлайн-магазині Xiaomi Mall смартфон Xiaomi Mi 9 SE в версії з 6 ГБ оперативної і 64 ГБ флеш-пам’яті оцінений в 197 доларів.

Xiaomi Mi 9 SE

Спочатку він пропонувався за ціною 297 доларів за версію з 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ флеш-пам’яті, 341 долар за версію з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті. Але з тих пір смартфон почав дешевшати і в вересні ціни знизилися до 223 долара за 6/64 ГБ. 

Цікаво, що глава компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) приділяє особливу увагу просуванню Xiaomi Mi 9 SE, пояснюючи це тим, що модель успадкувала сім особливостей флагманського смартфона Xiaomi Mi 9. Зважаючи на все, це остання модель Xiaomi флагманської серії, яку хоча б умовно можна назвати компактною. При всій доступності ціни смартфон отримав екран AMOLED, камеру на 48 Мп і підтримує NFC. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Бюджетники Xiaomi отримають сильного конкурента вже в листопаді

В минуле

Киевстар меняет старые смартфоны на новые: правила

В майбутнє

Також буде цікаво