Новини

Pocophone F2 все таки вийде: перші зображення

Обговорення
Xiaomi Pocophone F2

Після анонса Xiaomi Mi Note 10, який в Китаї вийде під назвою Xiaomi Mi CC9 Pro, багато хто заговорив, що тепер Pocophone F2 або Xiaomi Poco F2 не потрібен на ринку, так як з’явився новий народний камерофон, який привернув увагу громадськості.


Незважаючи на те, що в минулому періодично з’являлися численні чутки і припущення щодо його можливої появи, ніяких конкретних доказів його розробки представлено не було. Однак тепер популярний виробник чохлів для смартфонів Spigen розмістив на своєму офіційному сайті чохол Rugged Armor для Poco F2.

Імовірно, Poco F2 буде у багато чому схожий на смартфон Redmi K20, як зовні, так і плані апаратної начинки. Смартфон може мати спливаючу селфі-камеру, а також у верхній частині задньої панелі компоновку з трьома камерами ззаду.

Poco F2

Джерело додає, що клавіші регулювання гучності і кнопка включення розташовані праворуч, а динамік і роз’єм USB-C знаходяться на нижній панелі, а роз’єм 3,5 мм для підключення навушників може бути присутнім на верхній панелі.

Очікується, що Poco F2 стане вбивцею флагманів, як і його попередник. Його ціна повинна скласти не більше 300 доларів за наявності найсучасніших комплектуючих.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Названа головна відмінність Samsung Galaxy Note11 від попередника

В минуле

Вийшла MIUI 11 для ще більше десяти смартфонів: повний список

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.