Новини

Google Photos дасть більше можливостей користувачам

Обговорення
Google Photos

У додатку Google Photos незабаром з’явиться кілька нових і вельми корисних функцій. Про це розповів Девід Ліб (David Lieb) – директор по продуктах Google Photos.


Одним з найбільш важливих і очікуваних нововведень буде можливість самому відзначати на фотографіях людей. Зараз система сама здатна визначати друзів і знайомих на знімках, але користувач може лише видаляти неправильні позначки, але можливостей редагувати або ставити свої немає.

Варто уточнити, що подібна функціональність в Google Photo завжди залежала від регіону, так що зараз навіть оговорені можливості є не скрізь, а як буде з новою функцією, і зовсім неясно.

post image
Логотип Google Photos

Другим корисним нововведенням буде можливість шукати фотографії тільки серед недавно завантажених. Така функція є в онлайн-версії Google Photos, але її немає в мобільному додатку. Це корисно в тих випадках, коли користувач завантажує якесь старе фото, яке автоматично в стрічці додатку відправляється далеко вниз, так як стрічка сортується за датою отримання знімка.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Анонімні веб-браузери виявились міфом

В минуле

Xiaomi Mi 9 чи Redmi K20 Pro: хто швидший

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.