Новини

Google Photos дасть більше можливостей користувачам

У додатку Google Photos незабаром з’явиться кілька нових і вельми корисних функцій. Про це розповів Девід Ліб (David Lieb) – директор по продуктах Google Photos.

Одним з найбільш важливих і очікуваних нововведень буде можливість самому відзначати на фотографіях людей. Зараз система сама здатна визначати друзів і знайомих на знімках, але користувач може лише видаляти неправильні позначки, але можливостей редагувати або ставити свої немає.

Варто уточнити, що подібна функціональність в Google Photo завжди залежала від регіону, так що зараз навіть оговорені можливості є не скрізь, а як буде з новою функцією, і зовсім неясно.

[image lightbox=”1″ caption=”Логотип Google Photos”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Google-Photos-1.jpg[/image]

Другим корисним нововведенням буде можливість шукати фотографії тільки серед недавно завантажених. Така функція є в онлайн-версії Google Photos, але її немає в мобільному додатку. Це корисно в тих випадках, коли користувач завантажує якесь старе фото, яке автоматично в стрічці додатку відправляється далеко вниз, так як стрічка сортується за датою отримання знімка.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button