Новини

Київстар запустив соціальний тарифний план

Сьогодні, напевно, вже практично немає людей, які не користуються мобільними телефонами. Навіть у старих бабусь і дідусів вони давно з’явилися, адже це набагато зручніше, ніж дзвонити на стаціонарні номери. Але який же вибрати тарифний план для таких людей?

Умови дешевого тарифного плану

Українські оператори, що входять в «велику трійку», так і дрібні, в основному рекламують різні тарифи, що передбачають велику кількість гігабайт інтернету, або ж безліміти на соцмережі. Можна подумати, що інших тарифів просто не існує. Насправді це, звичайно, не так. Просто зі зрозумілих причин основною цільовою аудиторією таких пакетів послуг є молодь. Саме на неї і націлена подібна реклама.

Але соціальні тарифні плани для людей, що «лише б дзвонити», насправді нікуди не діваються. Найкращим з них є, без сумніву, новий економ-пакет послуг від оператора Київстар. У нього входять:

  • Безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • П’ятдесят хвилин на інших операторів, після вичерпання ліміту — одна гривня в хвилину
  • П’ятсот мегабайт мобільного інтернету на всякий випадок.

Київстар

Абонентська плата становить лише п’ятдесят гривень на місяць. Це робить тарифний план ідеальним рішенням для пенсіонерів та інших людей, яких велика кількість Інтернету і хвилин не потрібна. Наприклад, це можуть бути ваші діти дошкільного віку.

Додаткові умови

Як в інших подібних пакетах послуг, в тарифі «Дзвінки 2019» від Київстар передбачено зняття абонплати раз в чотири тижні. Якщо на рахунку коштів недостатньо, буде надано мінімальний пакет на добу за п’ять гривень. Тим не менш, знайти якихось 50 грн на мобільний зв’язок можна навіть з нашими пенсіями.

Підключити тариф можуть тільки ті, хто отримав спеціальну пропозицію. Про те, як під неї потрапити, можна дізнатися у найближчому центрі надання послуг компанії «Київстар». Пропозиція дійсна на всій території нашої країни, спеціальних регіональних умов немає.

Якщо ваші близькі люди все ще користуються більш дорогими послугами інших операторів, можливо, зараз саме час перевести їх на Київстар. Незважаючи на обмеженість пропозиції, неймовірна її вигідність призвела до того, що кількість абонентів, які перейшли на тариф «Дзвінки 2019», зростає в геометричній прогресії. Поспішайте і ви скористатися цією приголомшливою послугою!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button