Новини

Honor готує “народний” флагман з 64-мегапіксельною камерою

Обговорення
Honor Magic 3

Huawei і Honor готують кілька цікавих новинок. Так, материнська компанія працює над смартфоном Nova 6, а у Honor скоро повинні вийти топовий Honor V30 і народний флагман Honor Magic 3. Поки незрозуміло, які камери будуть в цих моделях, але один з інсайдерів вже опублікував в Мережі знімок, зроблений на 64-мегапіксельну камеру нікого смартфона Huawei / Honor – вона, швидше за все, входить в конфігурацію однієї з перерахованих вище моделей.


Роздільна здатність знімка становить всього 16 Мп, проте інсайдер пояснює це наявністю фільтра Quad Bayer – за рахунок нього знижується розширення, зате підвищується якість фото. Це зображення було зроблено саме в режимі об’єднання сусідніх пікселів. Також видно, що з 64-мегапіксельну матрицею з’єднаний об’єктив з діафрагмою F / 1,8 і фокусною відстанню 27 мм.

Honor 64

З властивостей файлу слідує, що каталожний номер смартфона, на камеру якого зроблений цей знімок, – KL-AL20. Будемо сподіватися, що в найближчі тижні з’явиться більше подробиць про цю модель.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Свіжий бестселер Redmi несподівано упав в ціні

В минуле

iPhone стрімко дешевшають. Що трапилось?

В майбутнє

Також буде цікаво