Новини

Xiaomi Watch просто знищив конкурентів своєю ціною

Розумний годинник Xiaomi Watch виходить тільки 5 листопада, але в Мережі з’явилася офіційна картинка-таблиця, в якій новинку порівняли з Apple Watch 5 і Samsung Galaxy Watch LTE. За ідеєю, така форма подачі інформації передбачає перевагу фірмового продукту в порівнянні з конкурентами, якщо не в плані характеристик (вони можуть бути однаковими або схожими), то в плані ціни вже точно.

Вартість Xiaomi Watch поки не оголошена, але ціни конкурентів в таблиці наведені неспроста: новинка китайської компанії буде дешевше аналогів. Можлива ціна Xiaomi Watch – 1999 юанів або $ 285 в еквіваленті. Це на $ 80 дешевше Samsung Galaxy Watch LTE і більш ніж в два рази дешевше Apple Watch 5.

Xiaomi Watch

Також в таблиці підсумовані всі характеристики моделі. Так, в Xiaomi Watch використовується екран діагоналлю 1,78 дюйма, захищений сапфіровим склом. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, а тильна панель – керамічна (на відміну від пластикової в Galaxy Watch LTE). У годиннику є NFC, а апаратна платформа – Snapdragon Wear 3100. Цікаво, що в таблиці не приведена ємність акумуляторної батареї, повідомляється лише, що вона «велика». Можливо, Xiaomi не хоче завчасно афішувати один з найголовніших козирів Xiaomi Watch – дуже хорошу автономність.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button