Новини

Android 10 робить смартфони Samsung Galaxy S10 непридатними для користування

Компанія Samsung недавно запустила програму бета-тестування фірмової оболонки One UI 2. 0 на основі свіжої операційної системи Android 10 для користувачів смартфонів серії Galaxy S10 в декількох регіонах. У багатьох з них тестова версія прошивки привела до великої проблеми.

Фактично, користувачі втратили доступ до інформації на смартфоні, оскільки не можуть розблокувати його. Пристрій відмовляється приймати пароль, PIN або графічний ключ. Проблема виникає після перезавантаження смартфона.

Ті користувачі, що встановили функцію віддаленого розблокування можуть використовувати сервіс Samsung Find My Mobile для видалення всіх біометричних та інших даних для розблокування екрану. Але після цього доведеться залишити смартфон беззахисним – будь-який пароль тощо буде відхилятися системою як неправильний.

Samsung Galaxy S10

До того ж, не у всіх активована функція віддаленого розблокування. Для таких користувачів єдиним рішенням є повернення до заводських налаштувань і подальший відкат на Android 9 Pie за допомогою сервісу Samsung Smart Switch, що призведе до втрати всіх даних на пристрої.

Чи спостерігається подібна проблема в бета-версії для смартфонів серії Samsung Galaxy Note10 поки невідомо. Представники Samsung на даний момент ще не прокоментували ситуацію.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button