Новини

Київстар міняє бувші у використанні смартфони на нові

Зазвичай дійсно вигідні акції і спеціальні пропозиції від різних брендів обходять Україну стороною, але останнім часом ситуація змінюється в кращу сторону, від чого життя всіх українців також поліпшується. Дійшла справа до того, що найбільший стільниковий оператор, а разом з тим потужний продавець електроніки, компанія Київстар, вирішила запустити спецпропозицію, стати учасниками якого без будь-яких зайвих складнощів можуть всі бажаючі. Суть такої зводиться до того, що тепер всі українці мають можливість зробити безкоштовний обмін бувших у використанні смартфонів на найновіші з доступних у продажу, в тому числі на Apple iPhone 11 Pro або ж на Samsung Galaxy Note 10, кому що більше подобається. Це реальна пропозиція, яке зачіпає всю країну.

В магазинах оператора проводять спеціальну акцію, ставши учасником якої можна легко і просто позбутися старого смартфон, отримавши натомість абсолютно новий. Для того, щоб скористатися всім цим, необхідно звернутися в будь-який з салонів Київстар на території України, а потім попросити співробітника провести безкоштовну діагностику, за підсумком якої він озвучить суму грошей, яку за конкретний апарат готові запропонувати клієнту. Якщо її розмір влаштовує, слід погоджуватися на таку угоду. У разі якщо якщо цієї суму на бажану новинку не вистачає, можна доплатити зі своєї кишені, або обрати щось дешевше.

Киевстар обмен

Суму, яка була названа, не можна якимось чином обговорювати, тобто більшою стати вона не може. Всі співробітники даних компаній перевіряють телефони за єдиними критеріями. До обміну приймають гаджети від Apple, Samsung, LG і Sony, Xiaomi, Huawei та Nokia, а загальне число моделей, що беруть участь в такій акції, близько однієї сотні. 

Як не продешевити

Щоб отримати за свій смартфон якомога більшу суму грошей, потрібно виконати наступні вимоги:

  1. Смартфону не має бути більше шести років.
  2. Потрібно обов’язково взяти з собою коробку від телефону, як запевнили в Київстар, це значно збільшить вартість гаджету.
  3. Не забудьте зарядне та навушники.

Також слід додати, що якщо в рамках цієї акції новий смартфон можна взяти і в кредит (на недостаючу вартість).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button