Новини

Xiaomi Mi Band 5 Pro – трішки дорожчий, але набагато точніший браслет

Носима електроніка з кожним днем ​​стає все більш просунутою в усіх відношеннях, яких є ціла маса. Її зовнішній вигляд поліпшується, функціональні можливості розширюються, а загальна довговічність збільшується. Саме з цих причин все більшій кількості людей цікаві різного роду спортивні браслети, а самим просунутим в рамках 2020 року виявиться така модель, як Xiaomi Mi Band 5 Pro. Її створенням займається дочірній бренд Huami, який створював для китайської корпорації всі покоління фірмового наручного гаджета, починаючи з самого першого. У зв’язку з цим за якість нової моделі можна не переживати, тому що вона виявиться дуже хорошою в усіх відношеннях.

Достовірно відомо, що Pro-версія браслета вийде в першій половині 2020 року, а анонсують її разом зі звичайною. Проте, старт продажів трапиться з затримкою в кілька тижнів, щоб таким чином рівномірно розподілити попит. В останні роки Xiaomi привчила всіх до того, що вона випускає по дві моделі своїх фірмових спортивних браслетів щороку, які відрізняються один від одного тільки одним – чіпом NFC, який в просунуту конфігурацію вбудований, а в звичайну – ні. Втім, вже в наступному році все сильно зміниться, так як більш дорога модель отримає іншу відмінну рису, заради якої її багато людей собі гарантовано захочуть купити.

Xiaomi Mi Band 5 Pro

У всіх своїх версіях, в тому числі в міжнародній для глобального ринку, фітнес-трекер наступного покоління отримає чіп NFC, сумісний з платіжною системою Google Pay і її аналогами, включаючи Mi Pay. Саме тому в Xiaomi Mi Band 5 Pro вирішили впровадити таку опцію, якої ніколи не було в спортивних браслета від даного виробника, і це GPS. Йдеться про модуль Dual GPS, який забезпечує економну витрату енергії, а точність визначення місця розташування має похибку всього в півтора метра, тобто вкрай скромну. За рахунок такої особливості новинка зможе показувати швидкість пересування на будь-якому транспорті, середній темп ходьби, а також багато інших відомостей.

Xiaomi Mi Band 5 Pro

Наявність інформації, отриманої з супутника, уможливить більш точне вимірювання даних про фізичну активність. Так, наприклад, досить поширена ситуація, коли власник браслета їде в українській маршрутці, яку трохи трясе з боку в бік. Через це трекер може зараховувати фантомні кроки, яких на ділі не було. Наявність GPS дозволить Xiaomi Mi Band 5 Pro зрозуміти, що людина не може рухатися зі швидкістю понад 40 км / год, в тому числі на велосипеді, тому активність не буде обчислюватися, а це зробить процес отримання даних про активність різного роду більш точним. Просунута модель трекера виявиться дорожче звичайної, але купити її можна буде не більше ніж за 210 юанів (800 гривень).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button