Новини

Lifecell запустив тариф з найнижчою вартістю в Україні

Одним з ключових стільникових операторів в Україні, послугами якого користуються мільйони абонентів, є Lifecell. Він робить все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей, які проживають на українській території, знаходили його умови обслуговування якомога більш привабливими. Ймовірно, саме тому дана компанія вирішила запустити тарифний з найнижчою вартістю в Україні, – всього 20 гривень. Віддавати за нього стільки потрібно один раз на місяць, завдяки чому обходиться такий тариф у вкрай скромну суму грошей, розмір якої здатний приємно порадувати кожного. Всі можливості, доступні для використання, повноцінно працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами.


Щомісяця в рамках тарифного плану за 20 гривень клієнт оператора зв’язку отримує 10 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах трьох поколінь, тобто 2G, 3G і 4G LTE, а досягати така може значення в 300 Мбіт / с, що відповідає класифікації LTE-A . Само собою, що витрачати цей самий трафік дозволено на будь-які потреби, в тому числі на перегляд будь-яких веб-сайтів.

Lifecell тариф

Крім пакета інтернет-трафіку, запущений тарифний план може похвалитися 100 хвилинами дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі міські . На жаль даний тариф не пропонує ніяких sms-пакетів, хоча це й не дуже засмучує, адже даним видом повідомлень користується все менше і менше абонентів. Вартість СМС повідомлення становить 25 копійок. 

Lifecell

Все це пропонує тарифний план «Залізна двадцятка», який можуть підключити жителі наступних міст:

– Західної України: Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачеве та Рівне.

– Південної України: Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіропоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.

– Східної України: Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мирноград, Покровськ, Лозова (Харьківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

  1. Западной Украине: Черновцы, Калуш, Каменец-Подольский, Тернополь, Ужгород, Мукачево и Ровно.
    Южной Украины Новая Каховка, Кропивницкий, Александрия (Киропоградська обл.), Светловодск, Первомайск (Николаевская обл.), Мелитополь, Бердянск и Энергодар.
    Восточной Украины Никополь, Павлоград, Краматорск, Славянск, Бахмут, Северодонецк, Мирноград, Покровск, Лозовая (Харьковская обл.), Изюм, Лисичанск, Рубежное, Кременчуг, Сумы, Конотоп, Шостка и Лубны.
    В случае пользования услугами за пределами указанного региона, пакет услуг используется до конца того дня, когда был осуществлен последний исходящий звонок в пределах территории действия 4 недельного пакета услуг по тарифу «Железная Двадцатка», а начиная со следующего дня применяется стандартная тарификация.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button