Новини

Користувачі топових смартфонів Samsung опинились в небезпеці

Обговорення
Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+

Минулого тижня Google виявила незакриту вразливість Android , яка є в популярних флагмани Xiaomi, Samsung і Huawei. А тепер компанія Samsung підтвердила наявність двох десятків вразливостей в системі безпеки, які охоплюють 40 мільйонів користувачів смартфонів флагманських серій Galaxy S і Galaxy Note. Про це повідомило видання Forbes.


Уразливості спостерігаються у моделей останніх років, включаючи найновіші флагмани – Galaxy S8, S9, S10, S10e, S10 Plus, S10 5G, Note9, Note10 і Note10 Plus.

Samsung Galaxy S10

З 21 визнаних вразливостей присутні критичні і три з них позначені як такі, що підвищену небезпеку. 17 вразливостей стосуються фірмової оболонки One UI і чотири влаштувалися на рівні операційної системи Android.

До критичних уязвимостей схильні, в тому числі, смартфони серії Galaxy S9 і Note9, а їх компанія продала більше 40 мільйонів.

Samsung почала поширювати оновлення з деякими виправленнями системи безпеки. Жовтневе оновлення також включає «заплатки» від Google.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 8 розібрали на офіційному відео

В минуле

Windows 10 навчилась дзвонити за допомогою смартфону

В майбутнє

Також буде цікаво