Новини

Смартфони Samsung отримали продуктивний режим, що він робить?

Сучасні оболонки для Android пропонують безліч різних режимів роботи, починаючи з надекономічних і закінчуючи режимами підвищеної продуктивності.

Останній зазвичай змушує CPU і GPU смартфона працювати на максимальних частотах, незалежно від температури, що найчастіше помітно тільки в іграх.

Що обіцяє Samsung

У смартфонів Samsung також давно є продуктивний режим, але раніше при його активації лише підвищувалася яскравість екрану і розширення.

В Samsung вирішили переглянути підхід і випустили для Galaxy Note 10 оновлення з новим продуктивним режимом, який, згідно з описом, повинен підвищити швидкість роботи системи. Однак, судячи з усього, все, що було змінено, це як раз опис режиму.

Що отримаємо насправді?

Фахівці джерела перевірили роботу Galaxy Note 10 + в новому продуктивному режимі і не помітили ніякої різниці. І якщо в звичайній роботі системи різниці бути і не повинно, бо продуктивність платформи надлишкова, то ось відсутність поліпшень в іграх викликає питання.

Джерело стверджує, що різниці не було ні в яких режимах, та й автономність ніяк не змінилася. Таким чином, найімовірніше, новий продуктивний режим в смартфонах Samsung зовсім не новий, а просто зайвий.

Джерело: SamMobile


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button