Softnews

Нові смартфони Xiaomi зможуть економити 25 відсотків заряду акумулятора

Економія заряду батареї досі залишається однією з головних тем, коли йдеться про налаштування телефону. Незважаючи на появу швидкої зарядки, яка в одному з наступних смартфонів компанії (Mi MIX 5) переступить за 200 Вт, у топі пошукових запитів все ще лідирують фрази на кшталт:


  • Смартфон швидко розряджається, як виправити?

Після виходу Xiaomi 12 і Xiaomi 12 Pro компанія знайшла ще один вагомий привід для покупки цих моделей і полягає він у нових версіях системних додатків MIUI 13.

Один з офіційних представників Xiaomi заявив, що завдяки тому, що Xiaomi 12 і Xiaomi 12 Pro працюють на базі Snapdragon 8 Gen 1 (архітектура ARMv9) вони зможуть підтримувати 64 бітні версії системних програм.

Зрештою, це дозволить продовжити час роботи будь-якого смартфона приблизно на 17%. У тестах проведених на Xiaomi 12, де були активовані всі можливі функції, при стандартному використанні з 9 ранку до 12 ночі смартфон зберіг 25% заряду батареї, хоча зазвичай до цього часу він вже просив підключити його до зарядного пристрою.

Отримати ці версії програм можна буде і на глобальній прошивці, а поки вони поширюються через офіційний магазин Xiaomi зі спеціальною позначкою.

У Xiaomi обіцяють до кінця року повністю перевести всі програми MIUI 13 на новий формат і надавати оновлені версії користувачам, смартфони яких підтримують даний набір інструкцій.

Часта помилка при налаштуванні MIUI

Нещодавно до мене звернулися два користувача з одним і тим самим питанням, суть якого полягала в тому, що «Система Android» стала розряджати телефон з небувалою силою, займаючи друге (після екрану) місце у статистиці витрати заряду акумулятора.

У результаті вдалося з’ясувати таке. Після однієї з численних порад, користувачі відключили доступ до інтернету для «Device Health Services» зайшовши в «Безпека» -> Передача даних -> Мережеві підключення -> Системні програми.

Після цього, вважаючи, що цього буде достатньо, цитую: «Воно ж не може надсилати дані, звідки витрата?» смартфон і став розряджатися швидше.

Справа в тому, що коли ви обмежуєте будь-яку програму необхідно обов’язково відключити у неї доступ до даних про використання та фонову активність, адже якщо цього не зробити, він продовжить намагатися виконувати свою роботу знову і знову, постійно «спотикаючись» об відсутність підключення до мережі.

В даному випадку алгоритм відключення має виглядати таким чином:
  1. Налаштування -> Захист конфіденційності -> Спеціальні дозволи -> Доступ до даних про використання -> Показати системні процеси -> Device Health Services
  2. Безпека» -> Передача даних -> Мережеві підключення -> Три точки -> Фонові підключення -> Пошук -> Device Health Services
  3. І тільки потім, Налаштування -> Програми -> Всі програми -> Пошук -> Device Health Services -> Мережеві підключення.

Саме для цієї програми достатньо і першого пункту, але ми вирішили показати весь процес на цьому реальному прикладі, коли немає можливості відключити програму через комп’ютер. До речі, після правильного налаштування підвищена витрата смартфона припинилася.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button