Новини

Vodafone запустив практично ідеальний тариф

Телекомунікаційна компанія  Vodafone впевнено закріпилась на позиції провідного мобільного оператора, охоплюючи  ринок 25 країн. Станом на кінець 2018 року компанія налічувала близько 700 мільйонів абонентів. Ідучи в ногу з часом та спираючись на  потребу покупця,  Vodafone вводить все новіші та вигідні тарифи. Наразі компанія знову балує своїх споживачів: нещодавно  мобільний оператор запустив тариф Vodafone 4G Smart S. 

Чим вас зацікавить даний тариф?

Розпочати варто з найприємнішого: ціна. Вартість тарифу складає 50 грн на місяць. При цьому абоненту надається 5 ГБ Мобільного Інтернету, Безліміт в мережі Vodafone та 100 хв на інші мобільні оператори по Україні. Додатково, за окрему плату надається пакет  SMS по Україні та за кордон , а також хвилини на дзвінки за кордон. Плата при цьому помірна та справедлива. Якщо не лінуватись та порівняти вартість послуг за пакет Vodafone 4G Smart S зі тарифними планами їх безпосередніх конкурентів, можна вільно заявити, що він є більш вигідним для абонентів. 

Але є нюанси

Тариф було б можливо назвати ідеальним, якби не деякі нюанси. По-перше, користуватись послугою можуть тільки абоненти, що отримали спеціальну пропозицію( SMS-повідомлення на мобільний). Перевагами 4G інтернету можна користуватись лишень  за наявності покриття. Як і у будь-якого іншого оператора, після використання 5ти ГБ мобільного інтернету, доступ до мережі обмежений та для відновлення передачі даних необхідно буде знову підключати пакет на місяць. 

І наостанок…

Отже, тариф Vodafone 4G Smart S приємно дивує споживачів ціною та вигідними основними умовами користування. Але основною рушійною силою, що визначає попит на послуги мобільних операторів у 21 столітті є доступ до мережі інтернет. Відверто кажучи, очікувати за 50 грн на місяць більшого ліміту МБ неможливо, адже це економічно не вигідно мобільному оператору. Доречі не всі абоненти використовують наданий пакет Мб. Він практично ідеальний для людей, що не надто користуються послугами  передачі мобільних даних. Але якщо ви активно підкорюєте всесвітню паутину, вам слід брати на озброєння, більш вигідні в плані послуг тарифи. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button