Новини

MIUI 11 отримала спеціальний режим роботи

Оболонці MIUI, створеній компанією Xiaomi, вже 9 років. Наступного тижня буде випущена нова версія під назвою MIUI 11, яку представлять разом зі смартфонами Xiaomi Mi Mix Alpha і Mi 9 Pro.

Сьогодні менеджер по продукції MIUI представив нову функцію, яка з’явиться в новій версії фірмової оболонки MIUI на базі Android 10. Йдеться про так званий дитячий простір або Children’s Space.

Xiaomi заявляє, що ця функція була додана, оскільки багато хто з її перших користувачів можуть вже мати сім’ю і дітей або скоро заведуть їх. Дитячий простір MIUI 11 повинен допомогти користувачам ростити дітей і розважати їх. В цьому розділі MIUI 11 буде представлено кілька високоякісних освітніх і розважальних програм для дітей. Батьки зможуть налаштувати доступ до додатку і тривалість використання. За словами Xiaomi, цей розділ буде повністю відділений від основного простору. MIUI 11 Children’s Space має інтелектуальний режим роботи, який повинен забезпечити захист очей дитини від шкідливого світла.

Children's Space

Ідею не можна назвати унікальною, оскільки Samsung пропонує щось подібне на своїх пристроях. До One UI він називався «Дитячий режим», доступ до нього можна отримати через додаток в панелі додатків. Тепер він називається Kids Home і доступний через панель швидких налаштувань.

У Amazon також є дитячий режим на своїх планшетах Fire, хоча він також продає спеціальні Дитячі планшети Fire Edition зі спеціально розробленим чохлом. Сама по собі ОС Android не має дитячого режиму, але в Google Play Store є кілька відповідних додатків.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button