Новини

Google Pixel 4 отримав функцію допомоги при ДТП

Буквально пару днів назад Google представила нове покоління флагманів – Pixel 4 і Pixel 4 XL. Велика частина видань сконцентрувалися на фотоможливостях і продуктивності новинок, але, між іншим, не тільки цим може похвалитися оновлена ​​лінійка. Так, ще у вівторок офіційна сторінка підтримки Google підтвердила, що в Pixel 4 стала доступна нова функція виявлення автокатастроф.

Нововведення отримало назву “Визначення автокатастрофи” і воно стане частиною нової програми під назвою “Особиста безпека”, яка раніше вже була помічена в Google Play, але дуже швидко була звідти видалена. Згідно з наявною інформацією, Pixel 4 визначатиме, чи відбулася автомобільна аварія за допомогою датчиків руху і прослуховування певних звуків. Правда для коректної роботи функції, потрібні доступ до визначення місця розташування, фізичної активності та мікрофону. Також “Визначення автокатастрофи” не працюватиме, коли телефон знаходиться в авіарежіме або якщо включена функція економії заряду батареї.

Визначення автокатастрофи в Google Pixel 4

У разі визначення автокатастрофи, смартфон почне вібрувати і голосно дзвонити. Також пристрій запитає користувача, чи потрібна йому допомога і в разі, якщо не отримає відповідь протягом 60 секунд, автоматично включиться гучний зв’язок і смартфон викличе екстрені служби, повідомивши їм про місце події. Так само протягом перших 60 секунд користувач зможе вимовити вголос “Екстрений виклик” або двічі натиснути на кнопку екстреного виклику для отримання невідкладної допомоги. Якщо ж буде обрано кнопка “Я в порядку” або користувач виголосить вголос “Скасування”, виклик буде скасовано. Судячи з наявних даних, нова функція буде доступна лише на новому поколінні смартфонів Pixel, чи добереться нововведення і до минулих ітерацій – поки невідомо.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button