Новини

Україці будуть купувати SIM-карти по паспорту?

Обговорення
SIM-карта

Новий законопроект про електронні комунікації, якій містить цю норму, Кабмін подасть тільки після узгодження з усіма зацікавленими сторонами.


У новому законопроекті про електронні комунікації не буде норм про продаж SIM-карток тільки за паспортом і обов’язкову реєстрацію IMEI-кодів всіх смартфонів. Про це заявив Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр і глава Міністерства цифрових трансформацій.

 Законопроект, що містить зазначені положення, під номером №1083 авторства групи депутатів від партії «Слуга народу» надійшов до Верховної Ради 29 серпня. Як тільки на сайті парламенту з’явився текст документа, в засобах масової інформації та в соціальних мережах піднялася хвиля критики.

Невдоволення громадськості викликали пропозиції ввести в Україні продаж SIM-карток за паспортом. А також обов’язкове внесення до єдиного державного реєстру IMEI (унікальних ідентифікаторів телеком-пристроїв) всіх мобільних телефонів.

Такі наміри пояснювалися боротьбою з тероризмом, злочинністю, контрабандою. А також прагненням надавати фінансові та інші онлайн-сервіси – в тому числі і державні – більшій кількості співгромадян.

Один з авторів, Олександр Федієнко відкликав законопроект про електронні комунікації на доопрацювання. «Закон буде прийматися тільки після узгодження повністю з усіма учасниками ринку» , – запевнив Федоров.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Бюджетник Samsung Galaxy A20s отримав SD 450, сучасну камеру та великий екран

В минуле

Samsung припиняє виробництво смартфонів Galaxy Note та Galaxy S

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.