Новини

Call of Duty: Mobile встановила світовий рекорд по кількості завантажень

Обговорення
Call of Duty: Mobile

За підрахунками Sensor Tower, гра Call of Duty: Mobile всього за тиждень з моменту випуску була завантажена 100 млн раз. Цей показник став галузевим рекордом, затьмаривши досягнення таких хітів, як Fortnite, Apex Legends і PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG).


«Це наймасштабніший запуск в історії мобільних ігор з точки зору кількості гравців, яких вдалося залучити за перший тиждень», – наводить джерело слова Ренді Нельсона (Randy Nelson), глави підрозділу Mobile Insights в Sensor Tower.

Компанія Activision Blizzard опублікувала гру Call of Duty: Mobile 1 жовтня. У Sensor Tower уточнюють, що в підрахунок включені унікальні завантаження по всьому світу через Apple App Store і Google Play.

Згадані на початку новини ігри Fortnite, Apex Legends і PUBG за перший тиждень з моменту випуск набрали 26,3 млн, 25 млн і 22,5 млн завантажень відповідно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Motorola One на Snapdragon 675 і Android 10: подробиці

В минуле

Redmi 8: що чекає покупців найочікуванішого бюджетника (відео розпаковки)

В майбутнє

Також буде цікаво