Новини

Amazfit T-Rex: очікуваний “живучий монстр” серед смарт-годинників

Обговорення
Amazfit T-Rex

Компанія Huami готує супер захищений розумний годинник T-Rex. Вчора в мережі з’явився тизер з виглядом пристрою, а сьогодні – повноцінний рендер і подробиці про ті нелюдські умови, на які розрахований цей годинник.


Amazfit T-Rex

Металевий корпус, гумовий ремінець, класичне (для захищених годин) поєднання синього і чорного, випнуті назовні гвинти – все це створює образ пристрою, здатного витримати ядерний вибух або щось в дусі «Бурі в пустелі».

Amazfit T-Rex

У порівнянні з іншими «ніжними» розумними годинами, Amazfit T-Rex і справді розрахований на суворі умови. Так, він відповідає вимогам 12 Армійських стандартів, зберігає працездатність в діапазоні температур від – 40 до 70 ° C, пройшов випробування гарячою парою протягом 240 годин і 96-годинний тест впливу кислотою і лугом.
Більше про новинку на даний момент нічого не повідомляється. Її офіційна прем’єра відбудеться 8 січня на виставці CES 2020 в Лас-Вегасі.
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Яким може бути найцікавіший флагман року?

В минуле

Xiaomi неочікувано відклала випуск революційного смартфону

В майбутнє

Також буде цікаво