Новини

Samsung Galaxy Note 12 на фото виглядає просто неймовірно

Обговорення
Samsung Galaxy Note10

Добре перевірений мережевий інформатор Бен Гескін (Ben Geskin), який часто публікує достовірну інформацію про новинки з індустрії мобільних пристроїв, виступив сьогодні сенсаційну фотографію.


На опублікованому в соціальній мережі Twitter фото показаний смартфон з екстремально тонкими рамками екрану на стенді, який можна спостерігати на виставці IFA 2019, яка зараз повним ходом йде в Берліні. 

Samsung Galaxy Note 12

Samsung Galaxy Note 12

Не варто забувати, що Гескін – також відомий майстер «фотошопа», регулярно показує на реалістичних зображеннях власного виготовлення майбутній дизайн новинок. Розраховувати на те, що опубліковане фото не піддалося коригування було б дивно в даному випадку. Тим не менше, воно дає уявлення, як може виглядати флагман Samsung через пару років. 

Крім тонких рамок можна звернути увагу, що фронтальної камери не видно і під неї не зроблений виріз. При цьому Samsung вже веде розробку технології, яка дозволить приховати камеру під дисплеєм. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Експерти визначили стать якій смартфони шкодять більше

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 тимчасово роздають повністю безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.