Новини

Sony Xperia 5 можна буде замовити вже наступного тижня: витік

Незадовго до презентації Sony на технологічній виставці IFA 2019 мережі з’явилася ексклюзивна інформація з закритої репетиції заходу. Витік розкрив дизайн, деякі характеристики і назву неанонсованого смартфона японського вендора. Новинка стане одним з найбільш компактних апаратів в лінійці Xperia з «кінематографічним» співвідношенням сторін дисплея.

За даними джерела, яке опублікувало скріншот із закритою репетиції компанії, новий смартфон дебютує під назвою Sony Xperia 5 – а не Xperia 2, як передбачалося раніше. За наявною інформацією, новинка отримає дисплей діагоналлю 6,1 дюйма з співвідношенням сторін екрану 21: 9. Для порівняння, торішній Xperia 1 був оснащений 6,5-дюймовим екраном.

Sony Xperia 5
Sony Xperia 5

Згідно витоку, гаджет отримає OLED-матрицю з підтримкою стандарту HDR і звукову систему з технологією об’ємного звучання Dolby Atmos. Очікується, що апарат буде доступний для замовлення вже на наступному тижні, а продажі почнуться в жовтні. Інсайдери також приписують Xperia 5 і Xperia 1 ексклюзивну можливість підключення контролерів DualShock 4 від PlayStation 4 з найближчими оновленнями прошивки.

Sony Xperia 5
Sony Xperia 5

Раніше ту ж назву смартфона повідомляв відомий інсайдер Роланд Квандт, який опублікував кілька якісних рендерів пристрою і підтвердив, що гаджет буде представлений з 6,1-дюймовим дисплеєм.

Sony Xperia 5
Sony Xperia 5

Компанія Sony витік не прокоментувала.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button