Новини

Над Android нависли чорні хмари: Google закручує гайки

В операційній системі Android незабаром може з’явитися недолік, як у її головного конкурента – iOS. Про це свідчать «докази», виявлені ресурсом 9to5Google. 


В рамках проекту APK Insight автори ресурсу «розібрали по кісточках» останню версію програми Google Play Store, завантажену компанією. І в коді були виявлені свідчення, що фірмовий захист в рамках програми Advanced Protection Program може почати блокувати на пристроях Android програми, встановлені з сторонніх джерел. Простіше кажучи, додатки можна буде встановлювати тільки з Google Play. 

Додаток Google Play Store отримав на цьому тижні оновлення до версії 17.8.14. У коді розробники знайшли підготовку до появи поки не впровадженої функції Advanced Protection – блокування повідомлень. 

Advanced Protection

Вона буде діяти для користувачів Advanced Protection і додатки «з боку» будуть блокуватися, якщо на пристрої активовано хоча б один акаунт в рамках програми.

Цілком можливо, що Google не піде на крайні заходи і запропонує якусь альтернативу для тих, кому потрібна установка додатків не з Google Play. Наприклад, замість простого блокування, буде вимагати просканувати такі додатки за допомогою Play Protect. 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button