Новини

iPhone 11 – перші результати тестування

За кілька днів до прем’єри оновленої лінійки iPhone одна з неанонсованих новинок засвітилася в базі даних популярного синтетичного бенчмарка. Результати тестування розкрили дані про продуктивність майбутнього наступника iPhone XR з новим процесором Apple A13 і 4 ГБ оперативної пам’яті.

Смартфон під кодовим позначенням iPhone 12,1 оснастили шестиядерним процесором з тактовою частотою 2,66 ГГц і 4 ГБ оперативної пам’яті. Для порівняння, iPhone XR побудований на базі моделі A12 з частотою 2,49 ГГц і оснащений 3 ГБ ОЗУ. Тестування гаджет проходив під управлінням операційної системи iOS 13.1, бета-версія якої для розробників з’явилася минулого тижня.

iPhone 11 Geekbanch
iPhone 11 Geekbanch

Новинка набрала 5415 балів в одноядерному випробуванні – результат попередника склав близько 4800 «папуг». У багатоядерному тестуванні апарат набрав 11 294, наблизившись до флагманів поточного покоління.

Примітно, що за даними бенчмарка обсяг кеша першого рівня у нового CPU становить всього 48 КБ – набагато менше, ніж у торішнього A12 (128 КБ). Кеш другого рівня також менше – 4 МБ проти 8 МБ у сучасних iPhone XR і XS. Не виключено, що мова йде про помилку в базі даних Geekbench.

Презентація нових смартфонів Apple відбудеться 10 вересня.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button