Softnews

Xiaomi попалась на брехні та нові подробиці про флагман Mi 12

Представник компанії відповів на запитання користувачів щодо шкоди недавно представленої швидкої 200 Вт зарядки. Ми готові спростувати його заяву в цій статті. Крім цього, передамо вам першу інформацію про наступний флагман Xiaomi, з якого і пропонуємо розпочати.

Навмисно не стали включати в статтю різні патенти, яких у Xiaomi безліч, але вже зараз відомо, що як і у випадку з MI 11, наступний флагман буде першим смартфоном у світі, що працює на базі ще не представленого чіпа від Qualcomm.

Згідно з інформацією від «DigiTimes», Snapdragon 895 буде побудований по 5-нм техпроцесу з використанням літографії від Samsung. Але набагато більше значення має новий модем, який крім підтримки швидкості до 10 Гбіт / с, відрізняється від попередника одночасною підтримкою мереж mmWave і Sub-6 ГГц, а також використанням технології Qualcomm 5G PowerSave 2.0, спрямованої на зниження енергоспоживання.

Ще однією цікавою особливістю Mi 12 стане LTPO дисплей, який дозволить:

  • Знизити витрату заряду акумулятора, за рахунок автоматичного перемикання частоти оновлення з 1 до 120 Гц
  • Розмістити фронтальну камеру під екраном

Нагадаємо що Xiaomi вже демонструвала роботу цієї технології, але до цих пір не впровадила її в серійне виробництво.

Швидка зарядка псує акумулятор?

Нещодавно компанія представила світу перший смартфон з підтримкою швидкої зарядки потужністю 200 Вт. Якій потрібно всього 8 хвилин, щоб повністю зарядити батарею ємністю 4000 мАг.

Нещодавно користувачів запросили випробувати новинку і в ході зустрічі, один із запрошених поцікавився:

Як така потужна зарядка позначається на зношенні акумулятора?

Представник Xiaomi відповів, що в ході випробувань, після 800 циклів використання, ємність акумулятора знизилася не більше ніж на 20%.

І хай вибачать нас всі любителі бренду, але це повна маячня. За майже 10 років роботи в сервісному центрі, ми не раз мали можливість переконатися в тому, що Xiaomi використовує в своїх смартфонах не зовсім преміальні комплектуючі (несподівано правда?). Проте, що ще важливіше, всі ці тести проводяться в ідеальних умовах, які далекі від реальному житті.

Якщо говорити по факту, то два абсолютно однакових смартфона Redmi Note 8T (мій і колеги) через півтора року використання мають різні показники корисної ємності АКБ.

Результати приблизні. Є й показники USB тестерів, але ми не стали їх використовувати, оскільки не всі їх зрозуміють.

Я заряджав смартфон швидкої зарядкою тільки при необхідності, зазвичай використовуючи зарядний блок меншої потужності, а мій колега тільки швидкою комплектною зарядкою.

Сама по собі швидка зарядка не шкодить акумулятору, його головний ворог – нагрів, а створювати ідеальні умови навряд чи хтось стане (підтримувати правильну температуру, знімати чохол, не чіпати в процесі, відключити фонові активності, мобільний інтернет і так далі). Тому будемо дуже здивовані, якщо через рік використання 200 Вт зарядки, смартфон збереже хоча б половину колишнього об’єму батареї.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button