Новини

Xiaomi Mi A1 і Mi A2 сподобались покупцям набагато більше інших смартфонів

Восени 2017 року компанія Xiaomi вельми несподівано представила смартфон Mi A1 – перший апарат компанії без оболонки MIUI і перший в рамках програми Android One.

Смартфон був тепло зустрінутий споживачами, і в минулому році ми отримали вже дві подібні моделі: Mi A2 і Mi A2 Lite. В цьому році Xiaomi показала поки тільки лише Mi A3, який через розширення екрана багато хто називає провальним, але чутки твердять, що буде і модель Mi A3 Pro – копія китайського CC9.

Як би там не було, індійський підрозділ Xiaomi вирішив похвалитися досягненнями компанії на терені випуску смартфонів цієї лінійки.

Наприклад, Mi A1 свого часу був не просто найбільш продаваним смартфоном програми Android One – він продавався в 2,4 рази краще, ніж всі інші разом узяті. По крайній мере, в четвертому кварталі 2017 року.

Xiaomi Mi A1

Апарати Mi A2 і Mi A2 Lite також були найпопулярнішими, але вже за підсумками четвертого кварталу 2018 року. Вони сумарно істотно обійшли найближчих конкурентів зі стану Nokia.

Xiaomi Mi A2

Всього за час існування лінійки Mi A компанія продала більше 10 млн таких смартфонів. Як себе покаже Mi A3, поки можна лише гадати, але екран може погіршити його привабливість в очах багатьох потенційних покупців.  


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button