Новини

Honor GamePad – ігровий контролер з акумулятором для смартфонів

Обговорення
Honor GamePad

Huawei показала на Gamescom 2019 цікавий пристрій під брендом Honor, він виконує для любителів мобільних ігор дві важливі функції – зручне управління і додатковий час автономної роботи.


Honor GamePad володіє вбудованою акумуляторною батареєю ємністю 400 мАг. Джойстик має інтерфейси USB Type-C і Bluetooth. Перший дозволяє заряджати смартфон від вбудованої в Honor GamePad батареї, тоді як другий – потрібен для роботи самих кнопок. При необхідності, контролер також може споживати енергію від самого смартфона.

Honor GamePad

На геймпаді шість кнопок – джойстик, чотири «D-pad» і кнопка-бампер. Розкладка кнопок регулюється вже безпосередньо в іграх (якщо це дозволяють настройки гри).

З приводу сумісності Honor GamePad з моделями смартфонів, Huawei не дала ніякої інформації. Рівно так само, як і про дату виходу контролера – відомо лише, що девайс вийде в 2019 році.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Нові iPhone не врятують Apple від падіння продажів

В минуле

HarmonyOS обжене по популярності Linux вже в найближчому майбутньому

В майбутнє

Також буде цікаво