Новини

Moto G8 Play покрасувався на дуже якісних рендерах

Мережеві джерела оприлюднили прес-зображення смартфона Moto G8 Play, анонс якого очікується найближчим часом.


Апарат представлений на рендерах в яскраво-червоному виконанні. Видно, що у верхній частині дисплея передбачений невеликий каплевідний виріз, в якому розташовується фронтальна камера.

Розмір дисплея, якщо вірити наявній інформації, складе 5,7 дюйма по діагоналі. Говориться про застосування панелі формату HD +.

Moto G8 Play

Ззаду можна бачити потрійну основну камеру. Вона вбере в себе 48-мегапіксельний сенсор, додатковий блок з 16-мегапіксельним датчиком і ширококутного оптикою (117 градусів), а також датчик для отримання інформації про глибину сцени.

«Мозговим» центром послужить процесор MediaTek Helio P60 або P70. Об’єм оперативної пам’яті складе 3 Гбайт або 4 Гбайт, місткість флеш-накопичувача – 32 Гбайт або 64 Гбайт.

Moto G8 Play

У нижній частині корпусу розташований симетричний порт USB Type-C. Говориться про наявність акумуляторної батареї ємністю 4000 мА · год.

Анонс новинки на європейському ринку повинен відбутися до кінця поточного місяця. Смартфон буде пропонуватися з можливістю установки двох SIM-карт.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung Galaxy S10 можна розблокувати чужим відбитком пальця

В минуле

Windows 10 отримає велико оновлення вже наступного місяця

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle