«Монобанк» активно блокує карти українців під приводом фінмоніторингу

Зараз на головній

У мережі з’явилися численні скарги на український банк «Монобанк», який почав активно блокувати карти українців. Як привід називається фінмоніторинг, однак подібні «запобіжні заходи» фінустанови можуть тривати місяцями, а карти весь цей час виявляються недоступними для власників, як і гроші, що на них зберігаються.


Причини і наслідки фінмоніторингу

Найчастіше скарги на жорсткі дії банку користувачі залишають на сайті Мінфіну. Візьмемо як приклад відгук чоловіка, який ось уже три роки є активним клієнтом «Монобанку». Він проводить звичні операції, на кшталт оплати покупок в інтернеті і магазинах, а також отримує на картку зарплату. В один прекрасний день його карта виявляється недоступною, а на головній сторінці банкінгу з’являється попередження, що на його пошту відправлені причини блокування облікового запису. Перейшовши в свою поштову скриньку, користувач дізнається, що його картку заблокували під приводом перевірки служби фінмоніторингу. Представники банку пропонують або почекати закінчення процедури, або надати кілька видів довідок, які підтверджують джерела доходу.

Чоловік обурюється – всі його операції не мають «подвійного дна» і є цілком законними. Серед них:

  • абсолютно «біла» зарплата;
  • рідкісні перекази від знайомих і родичів;
  • повсякденні витрати в магазинах.

Користувач не розуміє, що привернуло увагу інспекторів і з яких причин. Однак він не проти проведення перевірки, але ось триває вона вже півтора місяці! Весь цей час підтримка банку мляво відповідає, що доведеться чекати закінчення інспектування його рахунків, однак не називають навіть приблизні терміни її закінчення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей