Бюджетний iPhone SE виявився занадто дорогим для покупців

Зараз на головній

Сьогодні ми вже писали про те, що iPhone SE викликав в Китаї чималий ажіотаж: за короткий період часу онлайн-магазин Jingdong зафіксував понад 340 000 попередніх замовлень.


Проте чи дійсно iPhone SE буде дуже популярним в Китаї? Опитування в Weibo натякає на те, що цього не станеться. Для початку зазначимо, що в опитуванні взяло участь близько 350 000 респондентів, тобто воно дуже показове.

60% опитаних заявили, що не куплять новий iPhone SE, за покупку висловилася приблизно п’ята частина, решта відзначили, що подумають.

iPhone SE

В опитуванні не було інших пунктів, але, судячи з коментарів, багато б все ж зацікавилися смартфоном, якби ціна була ще нижче. У Китаї за iPhone SE нового покоління просять 465 доларів, тобто не особливо більше, ніж в США, якщо не забувати, що 400 доларів – це ціна в США без урахування податків.

Також аналітики відзначають відсутність 5G, як фактор, що грає проти новинки Apple. Все-таки в Китаї мережі п’ятого покоління розвиваються досить активно.

З іншого боку, iPhone SE – це найдешевший актуальний iPhone, і це, безумовно, його головний козир. Фахівці відзначають, що iPhone SE буде відмінним вибором для власників старих смартфонів Apple, на зразок iPhone 6 / 6s.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей