Нова афера на OLX: чоловік втратив 11 тисяч гривень

Зараз на головній

Напевно, кожен з нас, хоч раз в житті, але все ж зустрічався з шахрайством в інтернеті, адже на сьогоднішній день це один з найбільш популярних майнових злочинів. Частіше за все, постраждалі лишалися без своїх коштів саме через свою необачність та довіру. Вся справа в тому, що покупці навіть не перевіряли інформацію щодо того, чи іншого продавця, а точніше, не перевіряли наскільки подана інформація правдива, і виконували повну передоплату за товар, чого робити не можна в жодному разі.


Нові постраждалі

Цього разу під дії зловмисників потрапили двоє мешканців обласного центру. Спочатку вони вибрали товар, який хочуть придати на OLX, домовилися з продавцем, обговорили всі деталі, згодом виконали передоплату і раділи, що вже скоро товар буде в них. Але, як виявилося, все це було марно, адже продавець одразу зник, перестав відповідати на дзвінки, і тільки тоді стало зрозуміло, що радіти немає чому, адже вони натрапили на афериста.

Як все відбулося

Провівши на сайтах оголошень не одну годину, покупці змогли вибрати те, що їм підходить, та ще й по досить вигідній ціні. Далі обраний продавець попросив передоплату, клієнти погодилися і виконали цю дію. Перший постраждалий придбав зоотовари на суму 800 гривень, а другий потерпілий замовив меблі на 11 тисяч гривень. Пізніше відбувалося наступне: як тільки кошти надійшли на рахунки зловмисників, оголошення одразу видалялося, а номер телефону більше не відповідав, і навіть став недоступним. 

На даний момент за цими двома фактами скоєння правопорушення, а точніше, за шахрайство, відкрито кримінальні провадження згідно 1 частини 190 статті Кримінального Кодексу України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей