Дивний дзвінок коштував українці 25 тисяч гривень

Зараз на головній

Аферисти не зупиняються ні на чому, і с кожним днем їх стає все більше, а методи все новішими. Про один з методів видурювання коштів стало відомо від 75-річної жінки, яка стала жертвою зловмисників і втратила чималу суму коштів через свою необачність.


Одна зі схем аферистів

Про цю історію повідомляє відділ комунікації обласного управління Національної поліції. Декілька днів тому, а саме, 27 квітня, до чергової частини звернулася жінка, яка находилася в паніці, окрім того її вік становив 75 років. Під час свого звернення постраждала повідомила, що посеред ночі до неї відбувся дивний дзвінок, говорив невідомий. Під час цієї розмови жінка досить сильно розхвилювалася, адже посеред ночі повідомили, що дочка постраждалої стала учасницею страшної ДТП. Але є варіант заплатити, і тоді до кримінальної відповідальності її не буде притягнуто. Зловмисник вимагав чималу суму, але жінка була в паніці, і тому віддала майже 25 тисяч гривень. Саме після цього таємний незнайомець не вийшов на зв’язок, і жінка почала хвилюватися ще більше, лише вона тоді вирішила звернутися до відділення поліції і повідомити про те, що сталося.

Яке покарання очікує зловмисника

Згодом все ж вдалося знайти зловмисника. Як виявилося, це був місцевий молодий чоловік, якому лише виповнилося 24 роки. Також вдалося встановити, що такі дії він виконує не вперше, і до цієї постраждалої вже було декілька подібних випадків, але тоді постраждалі не звернулися до поліції, так як хвилювалися, що можуть лише нашкодити своїми діями близьким людям.

На даний момент на афериста відкрито кримінальне провадження за шахрайство. Зараз на зловмисника накладено покарання в виді цілодобового домашнього арешту. Згідно з 3 частиною статті 190, покарання може передбачати собою позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей