Більше ніяких кабінетів: в “Дія” з’явилась давно очікувана можливість

Зараз на головній

В нашій країні щодня зростає кількість підприємців. На даний момент, зареєструвати себе фізичною особою підприємцем досить таки складно, адже треба зібрати купу паперів, а потім ще й в чергах до кабінету стояти. Саме через це Кабінет міністрів вирішив зробити експериментальну дію, ввести нову постанову «Про реалізацію експериментального проекту пов’язаного з реєстрацією фізичного лиця як підприємця в автономному режимі».


Вже зараз така можливість є, і зареєструвати ФОП може будь-хто через онлайн сервіс. Саме це рішення було прийнято на одному з останніх засідань правління, а саме, 28 квітня. Засідання також було доступно в прямому ефірі на Youtube.

Як буде відбуватися дана процедура?

Тепер все стало в рази простіше, і в рамках цього проекту надається можливість фізичному лицю самостійно зареєструватися як підприємець. Для цього не буде необхідності звертатися до реєстратора, а буде достатньо лише пройти аутентифікацію і одразу можна подавати заяву. Операція від початку і до кінця буде проходити в автономному режимі, що дозволить зареєструватися як ФОП ще швидше.

Після того, як буде виконано дію, згадану вище, заява одразу надійде до Єдиного державного реєстру юридичних обличь, фізичних обличь-підприємців і загальних формувань, аби виконати державну реєстрацію.

Також представники додають, що з квітня 2020 року такі послуги, як реєстрація нового фізичної особи-підприємця згідно з заявою, яка подавалася в електронній формі, надаються через Єдиний державний портал щодо електронних послуг, який називається «Портал Дія».

Такими послугами скористалися більш ніж 300 тисяч осіб, і більша їх частина, близько 275 тисяч, веде свою діяльність успішно. Статистику вказано за період з квітня 2020 року і до лютого 2021 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей