Експерти розповіли, як відключити платні підписки на смартфоні

Зараз на головній

Причина списання коштів з балансу мобільного пристрою – платні сервіси. Нерідко оплачуються ті додатки, на які користувач не підписувався. Деякі з них активуються автоматично, після відвідування сайту. Як на телефоні перевірити і відключити платні підписки? Розглянемо різні варіанти, розберемося, як захистити себе від незапланованих, непотрібних відрахувань в гаманець шахраїв.


Як відключити всі підписки

Щоб «потрапити» на платні послуги, не обов’язково оформляти підписку. Досить просто перейти за посиланням або по рекламному банеру. Як відключити підписки?

В Особистому кабінеті оператора

Користувачам сучасних телефонів на відключення платних послуг знадобиться не більше 5 хвилин.

Що потрібно робити:

 • Встановіть спеціальний додаток «Особистий кабінет». Після його активації користувач зможе самостійно управляти підписками.
 • Увійдіть в розділ «Послуги та опції / З абонентською платою» і відключіть всі непотрібні підписки.

Фахівці рекомендують періодично заглядати в розділ безкоштовних послуг. Тому що деякі з них після закінчення пробного періоду можуть стати платними.

Меню SIM-карти

Алгоритм дій:

 • Щоб відписатися від непотрібного сервісу, увійдіть в Особистий кабінет на офіційному сайті мобільного представника. Для цього у вікні введіть номер телефону і пароль з СМС-повідомлення.
 • У меню, перейдіть в розділ «Послуги та опції».
 • Вимкніть ті сервіси, через які страждає баланс.

Щоб блокувати послугу, клікніть на неї. На екрані з’явиться інформація про програму і віконце, тапнувши на яке, сервіс відключається.

Профілактика небажаних підписок

4 прийоми, які захистять від небажаних платних підписок:

 1. Створення тематичного регістра. Це такий рахунок, на який абонент кладе певну суму, призначену для оплати телефонних додатків. Але кожне списання коштів користувач повинен підтвердити. Ще один плюс – баланс абонента не зможе піти в мінус. Якщо грошей на рахунку для оплати послуг недостатньо, підписка не підключиться.
 2. Моніторинг платних підписок. Щоб бути в курсі списку підключених сервісів, періодично уточнюйте їх у свого оператора.
 3. Перед підключенням перевірте вартість послуги. Іноді користувач навіть не підозрює, що сервіс, який він хоче підключити, платний.
 4. Використовуйте додаток Advice of Charge. Сервіс видасть всю інформацію про те сервісі, який хоче підключити користувач. Додаток автоматично перевірить її вартість, про що проінформує абонента.

Як повернути гроші

Для повернення грошей за підписку користувачеві необхідно увійти в свій акаунт, написати в службу підтримки. Слід описати причину повернення, вибрати проблему із запропонованого списку.

Варіанти, які радять вказувати фахівці:

 • покупка здійснена без згоди абонента;
 • покупка оформлена помилково.

Писати повідомлення доведеться і англійською. Ті, хто не сильний в іноземних мовах, можуть скористатися перекладачем. Головне, щоб в сервісі зрозуміли суть проблеми. На розгляд звернення може піти до 5 днів.

Якщо прохання користувача про повернення грошей задоволене, він отримає повідомлення на пошту. Відповідне повідомлення з’явиться в історії покупок.

Як відключити платні підписки в Play Market і App Store

При видаленні підписки з телефону її дія продовжиться до закінчення оплаченого періоду.

Алгоритм відключення небажаних програм:

 1. Увійдіть в сервіс Play Market.
 2. Переконайтеся, що увійшли в потрібний профіль.
 3. Клацніть по кнопці у вигляді 3 горизонтальних смуг, виберіть розділ «Мої підписки».
 4. Пошукайте додаток, яке варто відключити. Тапніть на нього.
 5. Дотримуйтесь підказок.

Як тільки користувач видалить додаток, вона автоматично скасується, але гроші на рахунок не повернуться.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

$3000 за GeForce RTX 3080 Ti: цінники на відеокарти шокують

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що в ОАЕ вже продають відеокарту GeForce RTX 3080 Ti Suprim за завищеною ціною...

Більше схожих статей