Hardnews

Названо кращі підсилювачі мобільного зв’язку, які не сильно вдарять по вашому бюджету

Підсилювачі мобільного зв’язку – зручні прилади, за допомогою яких можна значно покращити стабільність сигналу. Причому цілком ефективно працюють і бюджетні моделі. Про три кращих представники початкового сегмента і піде мова далі.

№3 – Connect-Mini BAS-2010

Вкрай доступний прилад. Потужність тут скромна – усього 7-8 дБ, але для того, щоб прискорити з’єднання всіх пристроїв в межах квартири, її достатньо. Connect-Mini BAS-2010 має компактний корпус з пластика і кріпиться за допомогою присосок. Встановити підсилювач можна як вертикально, так і горизонтально.

До інших переваг користувачі відносять стабільність підключення, наявність триметрового подовжувача в комплекті, а також максимальну простоту у встановленні та експлуатації – впорається навіть користувач, що раніше не мав досвіду експлуатації подібних гаджетів.

№2 – 3G / 4G Ремо BAS-2343 Flat XM MiMo

Срібло добірки отримує ще один мініатюрний підсилювач. Крім розмірів модель може занести до себе в актив наявність герметичного боксу, що захищає USB-модем від води. У комплекті йде 10-метровий добротно виконаний кабель з міцною ізоляцією. Кріплення антени нехитре, але в той же час надійне – за допомогою затиску.

Для бюджетного пристрою тут солідний діапазон підтримуваних стандартів зв’язку: GSM-1800, WCDMA-2100, LTE-2600, а коефіцієнт посилення становить 15 дБ.

№1 – Lintratek KW17L-GW

Перше місце отримує Lintratek KW17L-GW. Це якісний підсилювач бюджетного сегмента з надійним корпусом, що витримує експлуатацію при температурі від -10 до +55 градусів за Цельсієм. Серед всіх приладів за аналогічною вартістю цей самий далекобійний. Підсилювач покриває площу в 200 квадратів, тому згодиться для встановлення не тільки в квартирі, але і на дачі, в саді або заміському будинку.

При цьому у гаджета прийнятні для такої потужності розміри (190х100х20 мм), тому проблем з його установкою не буде. Діапазон робочих частот включає в себе GSM і WCDMA.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button