Cтало відомо, як безкоштовно користуватися Netflix протягом цілого місяця

Зараз на головній

Серед безлічі стрімінгових сервісів українці найчастіше користуються послугами таких, як Megogo, Sweet TV, а також, звичайно, Netflix. Причини популярності цього сервісу цілком зрозумілі, адже він пропонує величезну кількість кращих серіалів самих топових категорій і всіх можливих жанрів. При цьому для того, щоб дивитися ці серіали, необхідно сплатити передплату. Однак є спосіб дивитися Netflix безкоштовно!


Як дивитися кращі серіали «на халяву»?

У числі найбільш популярних серіалів такі, як «Загадкові події», «Відьмак», «Операція з порятунку» і багато інших. Щоб дивитися контент, необхідно спочатку вибрати тип підписки. Найдешевша обійдеться вам всього в 7,99 євро, тобто приблизно в двісті сімдесят гривень. Однак вона дозволяє перегляд виключно в низькій роздільній здатності і тільки на одному пристрої одночасно. Тому більшість користувачів бере іншу підписку. Вона коштує 9,99 євро, або ж триста тридцять, щоб дивитися на двох пристроях відразу з роздільною здатністю 1080p (Full HD).

Нарешті, можна оформити і преміум-підписку в 11,98 євро, тобто близько чотирьохсот гривень. Вона дозволяє дивитися контент в роширенні 4K Ultra HD (3840 на 2160 пікселів), причому одночасно на чотирьох пристроях.

Однак все це оплачувати зовсім не обов’язково. Ви можете оформити пробну підписку терміном на тридцять днів, причому це абсолютно безкоштовно. Для того, щоб зробити це, ви повинні спочатку перейти за відповідним посиланням, після чого ввести свою адресу електронної пошти, і нарешті, натиснути на «Try 30 Days Free». Після цього ви повинні придумати пароль для входу до вашого профілю, і, нарешті, прив’язати будь-яку банківську карту. Підійде абсолютно будь-яка.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей