Softnews

Як передати показання лічильників через «Приват24»: покрокова інструкція

У період пандемії українцям зовсім не обов’язково йти в відділення банків, щоб передати дані для оплати комунальних послуг, це можна зробити в інтернеті. Там же можна передати і показання лічильників, використовуючи сервіс «ПриватБанку» під назвою «Приват24».

Покрокова інструкція з передачі даних

Щоб відправити показання не потрібно кудись йти, досить використовувати «Приват24» на своєму смартфоні або комп’ютері. Робиться це всього за п’ять хвилин, після чого ви отримуєте квитанцію, яка стане додатковим гарантом того, що оплата була здійснена успішно.

Отже, щоб передати дані, потрібно або встановити додаток «Приват24» на смартфон, або відкрити веб-версію програми в комп’ютері або ноутбуці. Потім процедура проводиться таким чином.

  1. Переходить в розділ «Платежі», клікнувши або тапнувши на відповідній вкладці в меню програми.
  2. Тепер вибираємо опцію «Комунальні платежі». Якщо ви раніше вже оплачували показання через «Приват24», то у вас збережеться шаблон, його також можна використовувати для передачі показань лічильників, це прискорить процес.
  3. Наступний крок – заповнення даних про користувача. Для цього потрібно вписати номер вашого будинку або квартири, населений пункт, в якому ви проживаєте, потім вказати область.
  4. Після цього необхідно вказати розрахунковий рахунок підприємства, в яке ви передаєте дані. Також замість рахунку можна ввести ЄДРПОУ або IBAN установи. Будьте уважні при заповненні цього пункту, так як код може бути довгим. Коли ви введете більшу частину символів, повинна з’явиться підказка з назвою даної компанії, це полегшить процедуру.

Після цього вам буде надана квитанція на оплату, в якій залишиться лише ввести показання лічильників.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button