Hardnews

Стали відомі терміни запуску 6G

Впровадження стандарту зв’язку шостого покоління відбудеться протягом найближчих десяти років. Про це заявив топ-менеджер Huawei Сюй Чжіцзюнь (Xu Zhijun), повідомляє китайське видання MyDrivers.

Під час виступу на заході Huawei Global Analyst Чжіцзюнь розкрив терміни запуску 6G. За його словами, це відбудеться практично відразу після 2030 року. Компанія вже вивчає новий стандарт, планує майбутнє обладнання і розглядає можливості для його використання. Сюй Чжіцзюнь пообіцяв, що незабаром Huawei опублікує технічний документ з аналізом перспектив нового стандарту.

Також журналісти посилаються на співробітника наукового відділу компанії доктора Чжу Пейіна (Dr. Zhu Peiying), який вважає, що через десять років штучний інтелект буде більш розподіленим, ніж централізованим, що безсумнівно відіб’ється на цифровому житті людей.

Топ-менеджери Huawei також відзначили, що перехід до 6G не буде моментальним. Згідно актуальною статистикою, більша частина китайських абонентів до сих пір користується мережею 4G. Кількість підключених до 5G абонентів трьох найбільших операторів Китаю ледь перевищує показник в 300 мільйонів. У висновку йдеться про те, що зв’язок шостого покоління завдяки своїй швидкості і мінімальній затримці сигналу дозволить максимально об’єднати реальні та цифровий світи.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button