Hardnews

Журналіст назвав улюблену модель смартфона, який вуличні грабіжники бажають отримати найбільше

Індійський журналіст Дебая Рой потрапив в трагікомічну ситуацію, яка наочно демонструє пріоритети вуличних грабіжників у виборі жертви. Виявляється, злочинці спеціально виглядають людей з певним смартфоном в руках, а потім грабують їх.


Дану інформацію «працівник пера» надав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. З’ясувати пріоритети грабіжників він зміг, як то кажуть, «на власній шкурі». Одного разу він стояв на зупинці, чекаючи автобуса, одночасно з цим листуючись в месенджері свого смартфона. Він захопився тим, що відбувається, і перестав стежити за навколишнім ситуацією, чим скористався вуличний грабіжник, який раптово підбіг до журналіста, вирвав телефон з його рук і втік геть. Дебая спробував наздогнати його, але «крейсерська» швидкість, яку набрав злочинець, не дозволила чоловікові навіть наблизитися до втікача.

Розсерджена жертва злочину повернулася на зупинку, а через п’ять хвилин до нього підійшов лиходій. Він кинув під ноги журналіста його телефон і заявив, що переплутав модель, подумавши, що в руках у потерпілого OnePlus 9 Pro. Після цього злочинець вибачився і втік.

Користувачі соціальної мережі почали з’ясовувати подробиці інциденту. З’ясувалося, що журналіст був власником Samsung Galaxy S10 Plus, який зовні нагадує OnePlus 9 Pro через особливості корпусу. Також Рой відповів на питання, яке хвилює багатьох – телефон після падіння на землю, що сталося після того, як злочинець кинув його на асфальт, не постраждав і зараз нормально функціонує.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button