Новини

DJI Osmo Mobile 3: бюджетний стедікам для смартфона

Компанія DJI продовжує удосконалювати лінійку стедікамів для смартфонів, роблячи їх компактніше і універсальніше. Чергова новинка бренду – модель Osmo Mobile 3 з поліпшеною ергономікою, новим дизайном і меншою в порівнянні з попередником ціною.


Конструкцією Osmo Mobile 3 передбачена можливість складати гаджет таким чином, щоб він займав мінімум місця в дорожній сумці або рюкзаку. У моделі доступна функція перемикання портретного режиму в ручний Quick Roll, використовуючи яку більше не потрібно знімати смартфон з затискного фіксатора.

Автономність стедікама залишилося незмінною – все ті ж 15 годин від одного циклу заряду, що і у Osmo 2. А ось від «дитячих хвороб» попередника новинка позбулася: новий дизайн стабілізатора дозволяє без проблем підключати зарядку, аудіо кабелі та зовнішні мікрофони в будь-якому положенні рукояті.

DJI Osmo Mobile 3

За функціональністю Osmo Mobile 3 практично повністю дублює можливості попередньої моделі. У нього є кілька режимом зйомки: «Історія», «Спорт», TimeLapse, Slow Motion, реалізована можливість наближення і блокування положення смартфона, а також є кнопка перемикання в селфі-режим. Не забули розробники і про одну з найбільш затребуваних функцій ActiveTrack, що дозволяє відстежувати об’єкт зйомки і утримувати його в центрі кадру.

Вартість DJI Osmo Mobile 3 становить $ 119, що на $ 10 нижче цінника на модель Osmo 2. За $ 139 виробник пропонує комплект, що складається з штатива Osmo Grip Tripod, чохла для перенесення і самого стедікама.

джерело: engadget.com

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button